Multifunkční hřiště

Hřiště jsou určena k hraní míčových her, pro širokou veřejností všech věkových skupin, zejména pro hraní malé kopané, basketbalu, házené, nohejbalu, volejbalu, tenisu apod. Hřiště jsou pro veřejnost přístupné zdarma a řídí se rezervačním systémem viz provozní řád. V případě využití hřišť pro celodenní a soukromé akce jsou hřiště zpoplatněny. Pro více info ohledně rezervace kontaktujte info@komec.cz

K dispozici jsou sítě, branky, koše pro úpravu hřiště na požadovaný sport.

Sportovní vybavení, jako například balóny nebo rakety, jsou k zapůjčení na recepci za poplatek dle ceníku. Využití sociálního zařízení areálu Komec je zpoplatněno částkou 50,-Kč (šatny, skříňka, WC, sprchy). 

REZERVACE ZDE

Před vytvořením rezervace se seznamte s pravidly viz. níže.

 

PRAVIDLA VYUŽÍVÁNÍ HŘIŠŤ

  1. Hřiště jsou zdarma pro veřejnost. Rezervace organizované soukromé akce (turnaje) POUZE PO DOMLUVĚ.
  2. Využití hřišť se řídí rezervačním systémem – přednost mají ti, kteří jsou v něm zapsáni. V případě neobsazenosti mohou zákazníci hřiště libovolně využít, avšak při příchodu řádně zapsaných, kteří provedli předchozí rezervaci, jsou povinni těmto osobám hřiště uvolnit.
  3. Rezervace provádějí zákazníci sami přes rezervační online systém vždy na jeden měsíc dopředu.
  4. Není možné přijímat telefonické rezervace.
  5. Před provedením rezervace je nutné jednorázově vyplnit jméno a tel. kontakt do seznamu osob, aby bylo v případě potřeby možné hráče kontaktovat. Sportovní areál Komec má právo rezervaci zrušit v případě potřeby poskytnutí vstupu MČ Brno-jih, případně z důvodu konání jiných sportovních akcí.
  6. Za nesrovnalosti v rezervacích neručíme!
  7. Klíče od hřiště jsou k dostání na recepci Sportovního areálu Komec dle otevírací doby (tj. PO-PÁ 10:00 – 22:00) za vratnou zálohu 100,-Kč. 

Hněvkovského 730/62c 617 00 Brno