O nás

Sportovní areál Komec nabízí prostředí pro řadu volnočasových aktivit. Přímo v budově se nachází vnitřní, venkovní lezecké stěny i boulderovka. Na stěně naleznete více než šedesát linií v obtížnostech od 3 do 8b, které staví přední brněnští stavěči v čele s Tomášem Mrázkem, disponujeme také samojisty, nebo cestou na rychlost. Kromě lezecké stěny se v budově nachází kvalitní zázemí, bar a salónek až pro 30 osob. Celá budova je v létě klimatizována, v zimě zase zahřeje podlahové topení.

Lezení na Komecu

Součástí areálu jsou tři tenisová hřiště a dvě hřiště multifunkční, kde si můžete zahrát míčové hry od malé kopané, až po basketbal. Pro skatové nadšence je k dispozici také skate park, který je zcela zdarma. U všech sportovišť je možnost večerního osvětlení.

  Tenisové kurty a multifunkční hřiště

 

Novinka která se hraje v naší nové aréně.  Arrow Game, Archery Tag, Archery Game, Archery Attack, jak chcete… Tato hra má hodně názvů, ale jen jedny pravidla… Jedná se o velice populární zahraniční hru, kde na rozdíl od paintballu musíte mít skill a především u hry musíte myslet… Hraje se v týmech na uzavřeném prostoru.  Více na www.arrowgame.cz

Lukostřelba v aréně .

Skatepark

 

 

Samozřejmostí je kompletní sociální zázemí, které je pro platící zákazníky volně přístupné. K dispozici je rovněž půjčovna, kde si lze vypůjčit kromě lezeckého vybavení také tenisové rakety nebo fotbalový míč.

Nejen pro sportovce je po celý rok otevřeno bistro, které nabízí kromě světlého piva Bernard 11°, také Kofolu, malinovku a domácí limonády. Samozřejmostí je káva, ke které je vždy připraven domácí štrůdl a müsli tyčinka. Hlad zaženou toasty z čerstvých surovin a další občerstvení.

Hněvkovského 730/62c 617 00 Brno