Sportoviště

Sportovní areál Komec nabízí prostředí pro řadu volnočasových aktivit. Přímo v budově se nachází vnitřní i venkovní lezecké stěny. Ty nabízí více než šedesát linií v obtížnostech od 3 do 8b, které staví přední brněnští stavěci v čele s Tomášem Mrázkem. Kromě lezecké stěny je k dispozici také stůl na stolní tenis. Celá budova je v létě klimatizována, v zimě zase zahřeje podlahové topení.

Součástí areálu jsou tři tenisová hřiště a dvě hřiště multifunkční, kde si můžete zahrát míčové hry od malé kopané až po basketball. Pro skatové nadšence je k dispozici také skate park, který je zcela zdarma. U všech sportovišť je možnost večerního osvětlení.

Samozřejmostí je kompletní sociální zázemí, které je pro platící zákazníky volně přístupné. K dispozici je rovněž půjčovna, kde si lze vypůjčit kromě lezeckého vybavení také tenisové rakety nebo fotbalový míč.

Nejen pro sportovce je po celý rok otevřeno bistro, které nabízí kromě světlého piva Bernard 11°, také Kofolu, malinovku a domácí limonády. Samozřejmostí je káva, ke které je vždy připraven domácí štrůdl a musli tyčinka. Hlad zaženou toasty z čerstvých surovin a další občerstvení.

Hněvkovského 730/62c 617 00 Brno