Kurzy lezení pod dohledem instruktora. 

Lezení pod dohledem instruktora pro jednu nebo dvě osoby ( 1 hod. )

Vhodné jak pro dospělé tak i pro děti.  

Chceš si vyzkoušet lezení a zdolat celou 16 m stěnu až na vrchol? Naučit se lezeckou techniku a poznat první krůčky jak se leze? Je to krásný silový sport, u kterého musíš myslet a použít techniku podobnou tanci nebo bojovému umění.

Profesionální instruktoři Vás bezpečně zajistí a budou se Vám věnovat celou 1 hodinu čistého času stráveného na stěně. 

V ceně je instruktor na 1 hod., vstup na lezeckou stěnu pro dvě osoby a veškerá potřebná lezecká výstroj.

Cena: 1 – 2 osoby / 750 Kč

Samostatně si pak můžete zkusit lezení na samojistícím zařízení, nebo bouldering – lezení na nízké  4 m stěně, kde Vás bezpečně jistí dopad do speciální matrace .

Základní kurz lezení Top Rope ( 2 hod. výuky ) 

V základním kurzu se účastníci seznámí s lezeckým sportem jako takovým, naučí se jeho základům a především se naučí ovládat jištění s vrchním lanem tzv. top ropem.
Po absolvování kurzu je každý účastník schopen navštěvovat lezeckou stěnu se svým spolulezcem, aniž by potřeboval pomoc instruktora.

Cena kurzu zahrnuje vstup na stěnu, vypůjčení kompletního lezeckého vybavení a dvě hodiny výuky s kvalifikovaným instruktorem.

1 osoba / 990 Kč
2 osoby / 1390 Kč

Kurz pro pokročilé, lezení na prvním konci lana ( 4 hod. výuky 1-2 setkání )

Vhodné pro všechny, kteří již mají osvojeny základy lezení na stěně a chtějí si rozšířit své znalosti. Určeno absolventům začátečnického kurzu, případně lezcům, kteří již mají zkušenosti ze stěny s lezením na vrchním laně top rope. Naučíte se jak jistit prvolezce a samy vylezete cestu na prvním konci lana. Vyzkoušíte si chytání pádů a také si samy spadnete do lana.

Cena kurzu zahrnuje vstup na stěnu, vypůjčení kompletního lezeckého vybavení a dvě hodiny výuky s kvalifikovaným instruktorem.

2 osoby / 2590 Kč

Kurz – trénink síly a techniky ( 6 hod. výuka 2-3 setkání )

Kurz jak rychle zvýšit výkonnost na obtížnější stupeň.  

Vhodný pro ty co se zasekli na jednom stupni obtížnosti a neví si rady jak se posunout dále.

Instruktor, který se specializuje na trénink výkonnosti Vás nejprve podrobí testu vašich předností, ale také odkryje některé nedostatky. Podle toho Vám udělá trénink na míru a ukáže názorně, jak správně posilovat tělo, prsty atd. V neposlední řadě odhalí neduhy ve vaší zažité technice lezení a pomůže vám vyřešit nedostatky. Pomůže Vám v případě psychického problému – strachu z výšky a obav z pádů. Závěrem sestaví tréninkový plán. Během jednoho týdne dodatečně zašle na Váš email.

1 osoba / 2670,- Kč

2 osoby / 3870,- Kč

kurzy_lezeni

Hněvkovského 730/62c 617 00 Brno